Cotaţii

Cursul BNR
16 Jul. 2020leivar.var. %
1 Euro4.8429-0.0004-0.01 %
1 Dolar SUA4.25210.01440.34 %
1 Franc elveţian4.4975-0.0136-0.3 %
1 Liră sterlină5.3298-0.0136-0.25 %
1 Gram de aur246.75860.37590.15 %
Indici bursieri BVB
16 Jul. 2020valoarevar.var. %
BET8426.66-12,61-0.15 %
BET-BK1658.123,30.2 %
BET-FI41105.48-5,14-0.01 %
BET-NG652.774,260.66 %
BET-XT770.690,630.08 %
ROTX0 %
FOREX
16 Jul., 21:00askminmax
EURUSD1.140951.137811.14416
GBPUSD1.258781.251951.26241
USDCHF0.943560.942880.94672
USDJPY107.198106.830107.198
EURRON4.84374.83664.8487
USDRON4.239994.230904.25435
Indici bursieri internaţionali
16 Jul., 21:00askminmax
DJI3026685.5626621.6326969.39
SP5003204.723197.443236.42
NQ10010573.9610491.3410711.24
DAX12883.6512803.4412950.09
FTSE1006259.096225.546310.35
CAC405088.135047.355105.46
ITA40
ES35
AU200
JP22522769.3722670.7122950.84
Metale
16 Jul., 21:00askminmax
GOLD1801.3801800.8501813.280
SILVER19.25319.14919.458
PLATINUM829.18817.63837.99
PALLADIUM2000.841960.212024.57
COPPER
Petrol şi derivate
16 Jul., 21:00askminmax
OIL WTI19.0518.9519.20
OIL BRENT43.2743.2243.75
NATGAS1.7701.7511.835
GASOLINE
HEATINGOIL




Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2020.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.