Cotaţii

Cursul BNR
03 Mar. 2021leivar.var. %
1 Euro4.87680.00210.04 %
1 Dolar SUA4.0341-0.0194-0.48 %
1 Franc elveţian4.4048-0.0113-0.26 %
1 Liră sterlină5.64120.00830.15 %
1 Gram de aur223.8538-1.6001-0.71 %
Indici bursieri BVB
03 Mar. 2021valoarevar.var. %
BET10250.3434,380.34 %
BET-BK2004.311,490.58 %
BET-FI46981.37331,050.71 %
BET-NG757.052,590.34 %
BET-XT917.333,950.43 %
ROTX0 %
FOREX
04 Mar., 06:19askminmax
EURUSD1.205321.204301.20658
GBPUSD1.394131.392041.39588
USDCHF0.919640.918560.92006
USDJPY107.076106.951107.104
EURRON4.87654.87384.8765
USDRON4.048134.036764.04813
Indici bursieri internaţionali
04 Mar., 06:19askminmax
DJI3031183.0931124.1431302.11
SP5003801.793795.903821.64
NQ10012603.2312583.3612702.13
DAX13968.3313952.2214024.09
FTSE1006612.596597.216636.24
CAC405798.785787.695871.13
ITA40
ES35
AU200
JP22529016.3128977.7029230.32
Metale
04 Mar., 06:19askminmax
GOLD1711.2501708.0301716.660
SILVER26.13125.94326.285
PLATINUM1167.471156.481167.65
PALLADIUM2366.732342.862366.73
COPPER
Petrol şi derivate
04 Mar., 06:19askminmax
OIL WTI61.4460.6361.56
OIL BRENT65.0164.5965.15
NATGAS2.8272.8062.827
GASOLINE
HEATINGOIL




Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2021.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.