Cotaţii

Cursul BNR
11 Dec. 2017leivar.var. %
1 Euro4.63320.00170.04 %
1 Dolar SUA3.9274-0.0175-0.44 %
1 Franc elveţian3.96290.00690.17 %
1 Liră sterlină5.2548-0.0608-1.14 %
1 Gram de aur157.9528-0.0969-0.06 %
Indici bursieri BVB
11 Dec. 2017valoarevar.var. %
BET7614.51-79,04-1.03 %
BET-BK1630.81-8,78-0.54 %
BET-FI39136.747,190.12 %
BET-NG648.39-2,98-0.46 %
BET-XT724.62-5,94-0.81 %
ROTX15706.71-157,82-0.99 %
FOREX
12 Dec., 06:44askminmax
EURUSD1.177081.176371.18112
GBPUSD1.334011.332981.34304
USDCHF0.991990.989620.99205
USDJPY113.507113.235113.633
EURRON4.64264.62254.6426
USDRON3.94573.91813.9457
Indici bursieri internaţionali
12 Dec., 06:44askminmax
DJI30244482433524461
SP5002666.22652.22667.4
NQ1006421.26358.46426.9
DAX13154.113111.113203.1
FTSE1007458.87409.37460.3
CAC405406.05379.85417.3
ITA40227032267822833
ES35103061025910324
AU200601959936022
JP225228682280322953
Metale
12 Dec., 06:44askminmax
GOLD1244.581240.531251.36
SILVER15.8015.6815.87
PLATINUM894.20878.75894.20
PALLADIUM1004.35990.731004.35
COPPER300.73296.18301.68
Petrol şi derivate
12 Dec., 06:44askminmax
OIL WTI58.3456.8958.34
OIL BRENT65.4062.9765.40
NATGAS2.8122.7842.838
GASOLINE174.45170.41174.45
HEATINGOIL196.77191.88196.77
AnunutBursa.ro
Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2017.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.