Cotaţii

Cursul BNR
15 Oct. 2018leivar.var. %
1 Euro4.66630.00730.16 %
1 Dolar SUA4.02700.00490.12 %
1 Franc elveţian4.08630.02990.74 %
1 Liră sterlină5.2963-0.0182-0.34 %
1 Gram de aur159.45181.80131.14 %
Indici bursieri BVB
15 Oct. 2018valoarevar.var. %
BET8441.6947,790.57 %
BET-BK1607.719,610.6 %
BET-FI36835.07362,410.99 %
BET-NG708.054,510.64 %
BET-XT771.74,780.62 %
ROTX17492.91102,670.59 %
FOREX
15 Oct., 18:24askminmax
EURUSD1.158741.153921.16055
GBPUSD1.314291.308451.31809
USDCHF0.987940.984710.99193
USDJPY111.807111.616112.227
EURRON4.66744.65244.6674
USDRON4.02904.01684.0358
Indici bursieri internaţionali
15 Oct., 18:24askminmax
DJI30253642511025367
SP5002767.42745.42769.4
NQ1007133.27060.37175.6
DAX11592.311428.311603.8
FTSE1007002.37002.37002.3
CAC405100.35054.85114.0
ITA40192631910319273
ES35891789178917
AU200582057725833
JP225221982202322503
Metale
15 Oct., 18:24askminmax
GOLD1227.431217.071233.08
SILVER14.7414.5714.76
PLATINUM854.10837.10854.10
PALLADIUM1071.351057.951080.60
COPPER282.58279.18283.73
Petrol şi derivate
15 Oct., 18:24askminmax
OIL WTI71.4570.6872.49
OIL BRENT80.6679.8381.84
NATGAS3.2733.1403.273
GASOLINE193.60191.12196.54
HEATINGOIL232.56230.07235.09




Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2018.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.