Cotaţii

Cursul BNR
19 Oct. 2017leivar.var. %
1 Euro4.59210.0080.17 %
1 Dolar SUA3.8901-0.0131-0.34 %
1 Franc elveţian3.9774-0.0025-0.06 %
1 Liră sterlină5.1168-0.022-0.43 %
1 Gram de aur160.5955-0.0842-0.05 %
Indici bursieri BVB
19 Oct. 2017valoarevar.var. %
BET8005.77-47,58-0.59 %
BET-BK1654.26-7,89-0.47 %
BET-FI36610.51-154,37-0.42 %
BET-NG683.74-3,94-0.57 %
BET-XT743.68-4,21-0.56 %
ROTX16337.57-100,06-0.61 %
FOREX
20 Oct., 04:34askminmax
EURUSD1.184131.176731.18576
GBPUSD1.313831.313031.32215
USDCHF0.977660.973580.98109
USDJPY112.910112.286113.139
EURRON4.60884.58294.6088
USDRON3.89073.86913.9000
Indici bursieri internaţionali
20 Oct., 04:34askminmax
DJI30231252312523125
SP5002560.92542.42561.2
NQ1006094.96050.76117.9
DAX12990.612902.613042.6
FTSE1007500.57500.57500.5
CAC405375.05341.35381.3
ITA40220932196822348
ES35101801016310273
AU200588758875887
JP225214382120321503
Metale
20 Oct., 04:34askminmax
GOLD1287.351276.441290.90
SILVER17.2416.9017.28
PLATINUM930.20915.05930.20
PALLADIUM960.75940.88960.75
COPPER316.98313.68318.43
Petrol şi derivate
20 Oct., 04:34askminmax
OIL WTI51.5851.2552.31
OIL BRENT57.2857.0058.21
NATGAS2.8972.7642.900
GASOLINE161.77159.66162.90
HEATINGOIL177.98176.70181.01
AnunutBursa.ro
Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2017.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.