Cotaţii

Cursul BNR
17 Aug. 2018leivar.var. %
1 Euro4.6569-0.0017-0.04 %
1 Dolar SUA4.0889-0.0087-0.21 %
1 Franc elveţian4.1043-0.0204-0.49 %
1 Liră sterlină5.1960-0.0077-0.15 %
1 Gram de aur154.7175-0.6189-0.4 %
Indici bursieri BVB
17 Aug. 2018valoarevar.var. %
BET8185.4957,640.71 %
BET-BK1603.420,440.03 %
BET-FI37807.8161,940.16 %
BET-NG661.27,081.08 %
BET-XT757.264,620.61 %
ROTX16909.99129,990.77 %
FOREX
17 Aug., 22:59askminmax
EURUSD1.144221.136591.14442
GBPUSD1.274901.269731.27507
USDCHF0.995560.993190.99767
USDJPY110.629110.306111.043
EURRON4.66524.64424.6652
USDRON4.07874.05724.0903
Indici bursieri internaţionali
17 Aug., 22:59askminmax
DJI30256742550525729
SP5002851.92834.92856.9
NQ1007389.77321.27405.2
DAX12229.812127.312246.6
FTSE1007554.57504.37572.8
CAC405352.35308.85363.0
ITA40204102021320548
ES35940993439448
AU200632062666333
JP225220982206322313
Metale
17 Aug., 22:59askminmax
GOLD1184.611184.611184.61
SILVER14.8514.5814.85
PLATINUM795.05767.75795.05
PALLADIUM893.35859.25893.35
COPPER266.68259.68266.73
Petrol şi derivate
17 Aug., 22:59askminmax
OIL WTI65.1864.6765.73
OIL BRENT71.7671.2272.46
NATGAS2.9612.8992.961
GASOLINE188.38187.51198.51
HEATINGOIL210.53209.14212.54




Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2018.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.