Cotaţii

Cursul BNR
18 Aug. 2017leivar.var. %
1 Euro4.58830.00670.15 %
1 Dolar SUA3.9066-0.0038-0.1 %
1 Franc elveţian4.06060.01740.43 %
1 Liră sterlină5.0360-0.0009-0.02 %
1 Gram de aur162.70781.08460.67 %
Indici bursieri BVB
18 Aug. 2017valoarevar.var. %
BET8302.86-29,5-0.35 %
BET-BK1644.65-3,71-0.23 %
BET-FI34879.92-182,39-0.52 %
BET-NG694.421,110.16 %
BET-XT759.56-1,93-0.25 %
ROTX16893.03-134,04-0.79 %
FOREX
18 Aug., 22:59askminmax
EURUSD1.176421.170791.17737
GBPUSD1.287681.283081.29159
USDCHF0.965630.958550.96687
USDJPY109.168108.593109.592
EURRON4.59354.53844.5935
USDRON3.91013.88843.9101
Indici bursieri internaţionali
18 Aug., 22:59askminmax
DJI30216602162221771
SP5002424.72419.42439.2
NQ1005795.45771.95834.4
DAX12157.112074.812192.8
FTSE1007307.57292.37341.0
CAC405105.35071.85124.8
ITA40217932154821793
ES35103831027910401
AU200570456635710
JP225193681930319513
Metale
18 Aug., 22:59askminmax
GOLD1286.781283.331300.68
SILVER17.0616.9017.30
PLATINUM988.60973.20988.60
PALLADIUM928.85919.73932.75
COPPER293.88290.18295.83
Petrol şi derivate
18 Aug., 22:59askminmax
OIL WTI48.8346.9048.86
OIL BRENT52.8650.7652.93
NATGAS2.9082.8772.918
GASOLINE153.66148.57159.14
HEATINGOIL163.00157.82163.04
AnunutBursa.ro
Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2017.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.