Cotaţii

Cursul BNR
20 Sep. 2019leivar.var. %
1 Euro4.74320.00170.04 %
1 Dolar SUA4.29210.00750.18 %
1 Franc elveţian4.33190.00830.19 %
1 Liră sterlină5.37990.03410.64 %
1 Gram de aur207.52911.30150.63 %
Indici bursieri BVB
20 Sep. 2019valoarevar.var. %
BET9441.6982,870.89 %
BET-BK1774.314,380.82 %
BET-FI42537.52575,341.37 %
BET-NG767.811,211.48 %
BET-XT856.998,350.98 %
ROTX0 %
FOREX
20 Sep., 22:59askminmax
EURUSD1.101971.099571.10670
GBPUSD1.247091.245931.25808
USDCHF0.991220.988830.99350
USDJPY107.553107.538108.081
EURRON4.76194.73234.7619
USDRON4.32694.27804.3269
Indici bursieri internaţionali
20 Sep., 22:59askminmax
DJI30269192690827175
SP5002992.42985.03017.4
NQ1007838.37811.37951.2
DAX12391.912387.912473.8
FTSE1007292.37280.07340.0
CAC405656.75635.65686.3
ITA40220212196922149
ES35911890889179
AU200672467036762
JP225220212202122021
Metale
20 Sep., 22:59askminmax
GOLD1516.821497.781516.95
SILVER17.9917.7217.99
PLATINUM952.20932.60952.20
PALLADIUM1625.301605.751635.75
COPPER259.33258.53263.18
Petrol şi derivate
20 Sep., 22:59askminmax
OIL WTI58.5257.9259.23
OIL BRENT63.6362.9964.84
NATGAS2.5702.5222.596
GASOLINE168.60167.10171.02
HEATINGOIL200.34198.09201.63




Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2019.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.