Cotaţii

Cursul BNR
15 Feb. 2019leivar.var. %
1 Euro4.7383-0.0068-0.14 %
1 Dolar SUA4.2016-0.0084-0.2 %
1 Franc elveţian4.1734-0.0009-0.02 %
1 Liră sterlină5.3832-0.0212-0.39 %
1 Gram de aur177.91081.05660.6 %
Indici bursieri BVB
15 Feb. 2019valoarevar.var. %
BET7657.0814,980.2 %
BET-BK1519.937,690.51 %
BET-FI35169.46400,421.15 %
BET-NG670.95-0,4-0.06 %
BET-XT705.811,170.17 %
ROTX15914.09-1,85-0.01 %
FOREX
15 Feb., 22:59askminmax
EURUSD1.130011.123351.13055
GBPUSD1.289321.278371.28973
USDCHF1.004961.004381.00887
USDJPY110.417110.245110.636
EURRON4.75094.72654.7509
USDRON4.20594.18164.2161
Indici bursieri internaţionali
15 Feb., 22:59askminmax
DJI30258802588025880
SP5002775.92775.92775.9
NQ1007060.06975.07093.4
DAX11321.511321.511321.5
FTSE1007199.67138.57216.6
CAC405160.35048.35161.1
ITA40202111975820268
ES35911689119132
AU200606860686068
JP225210742107421074
Metale
15 Feb., 22:59askminmax
GOLD1321.261311.241322.39
SILVER15.8215.5415.82
PLATINUM813.30780.15813.30
PALLADIUM1412.301382.351412.30
COPPER282.13274.98282.13
Petrol şi derivate
15 Feb., 22:59askminmax
OIL WTI56.1854.4556.18
OIL BRENT66.3764.4066.37
NATGAS2.6652.5542.665
GASOLINE174.41167.69174.41
HEATINGOIL202.16196.62202.16




Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2019.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.