Cotaţii

Cursul BNR
20 Jun. 2018leivar.var. %
1 Euro4.6660-0.0003-0.01 %
1 Dolar SUA4.0348-0.0072-0.18 %
1 Franc elveţian4.0467-0.0111-0.27 %
1 Liră sterlină5.3083-0.0173-0.32 %
1 Gram de aur165.0626-1.2123-0.73 %
Indici bursieri BVB
20 Jun. 2018valoarevar.var. %
BET8110.7723,060.29 %
BET-BK1602.02-5,77-0.36 %
BET-FI36941.57-473,52-1.27 %
BET-NG685.783,060.45 %
BET-XT751.53-0,17-0.02 %
ROTX16731.4837,380.22 %
FOREX
20 Jun., 16:39askminmax
EURUSD1.158711.153631.15967
GBPUSD1.319291.314621.31949
USDCHF0.994850.993500.99818
USDJPY110.071109.698110.241
EURRON4.67804.65874.6802
USDRON4.03774.01704.0411
Indici bursieri internaţionali
20 Jun., 16:39askminmax
DJI30247232457024856
SP5002772.92746.22776.2
NQ1007293.47293.47293.4
DAX12669.812601.312747.5
FTSE1007600.37515.37636.8
CAC405377.35356.85423.3
ITA40221032185322223
ES35978696369808
AU200613060496136
JP225224282208322513
Metale
20 Jun., 16:39askminmax
GOLD1274.661270.621277.30
SILVER16.3416.2416.36
PLATINUM872.10854.75872.10
PALLADIUM968.25956.55976.75
COPPER303.43303.13306.43
Petrol şi derivate
20 Jun., 16:39askminmax
OIL WTI65.9164.2265.91
OIL BRENT75.1074.4075.52
NATGAS2.9692.8782.969
GASOLINE202.76201.06204.62
HEATINGOIL212.97210.38213.66




Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2018.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.