Cotaţii

Cursul BNR
19 Dec. 2018leivar.var. %
1 Euro4.65710.00930.2 %
1 Dolar SUA4.08460.00260.06 %
1 Franc elveţian4.1124-0.0053-0.13 %
1 Liră sterlină5.16480.00170.03 %
1 Gram de aur163.8921-0.0537-0.03 %
Indici bursieri BVB
19 Dec. 2018valoarevar.var. %
BET7475.22-943,97-11.21 %
BET-BK1456.86-143,39-8.96 %
BET-FI34229.57-2063,42-5.69 %
BET-NG629.14-69,36-9.93 %
BET-XT684.34-82,1-10.71 %
ROTX15385.3-2004,01-11.52 %
FOREX
19 Dec., 18:04askminmax
EURUSD1.142641.134941.14387
GBPUSD1.265531.260591.26783
USDCHF0.992090.990550.99411
USDJPY112.261112.125112.622
EURRON4.66484.63404.6648
USDRON4.08294.06844.0910
Indici bursieri internaţionali
19 Dec., 18:04askminmax
DJI30238902352523925
SP5002569.92527.92573.7
NQ1006573.86435.46592.8
DAX10758.310730.810831.6
FTSE1006761.86683.56776.5
CAC404772.84751.54792.5
ITA40189281863819024
ES35877586968803
AU200556454885568
JP225209282080321093
Metale
19 Dec., 18:04askminmax
GOLD1254.921246.011257.84
SILVER14.7914.6014.81
PLATINUM800.90785.05800.90
PALLADIUM1191.601170.901192.60
COPPER269.03265.03269.33
Petrol şi derivate
19 Dec., 18:04askminmax
OIL WTI48.2146.0948.73
OIL BRENT58.0055.8758.45
NATGAS3.6093.5553.881
GASOLINE139.36133.57139.36
HEATINGOIL182.10174.32182.10




Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2018.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.