Cotaţii

Cursul BNR
02 Dec. 2020leivar.var. %
1 Euro4.8721-0.0017-0.03 %
1 Dolar SUA4.0434-0.0488-1.19 %
1 Franc elveţian4.4931-0.0111-0.25 %
1 Liră sterlină5.3981-0.064-1.17 %
1 Gram de aur237.9394-0.8077-0.34 %
Indici bursieri BVB
02 Dec. 2020valoarevar.var. %
BET9375.0888,970.96 %
BET-BK1766.0410,740.61 %
BET-FI39698.9408,131.04 %
BET-NG683.250,770.11 %
BET-XT830.217,60.92 %
ROTX0 %
FOREX
02 Dec., 19:24askminmax
EURUSD1.208131.203981.21080
GBPUSD1.333821.328711.34408
USDCHF0.896170.894300.90128
USDJPY104.580104.221104.748
EURRON4.87224.86514.8789
USDRON4.026244.021654.04469
Indici bursieri internaţionali
02 Dec., 19:24askminmax
DJI3029804.7029603.4029827.81
SP5003662.353643.803664.98
NQ10012434.9312314.0212469.28
DAX13318.8713269.3813393.98
FTSE1006459.916350.256468.75
CAC405582.975548.625585.63
ITA40
ES35
AU200
JP22526833.1326686.3126880.36
Metale
02 Dec., 19:24askminmax
GOLD1827.4901807.4001832.480
SILVER23.93723.53924.317
PLATINUM1016.99981.021018.16
PALLADIUM2414.712378.802426.36
COPPER
Petrol şi derivate
02 Dec., 19:24askminmax
OIL WTI44.9743.4845.05
OIL BRENT48.1346.7348.20
NATGAS2.8492.8402.924
GASOLINE
HEATINGOIL




Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2020.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.