Cotaţii

Cursul BNR
23 Sep. 2020leivar.var. %
1 Euro4.86410.00510.1 %
1 Dolar SUA4.15290.01250.3 %
1 Franc elveţian4.5153-0.003-0.07 %
1 Liră sterlină5.2908-0.0002-0 %
1 Gram de aur252.2762-1.0587-0.42 %
Indici bursieri BVB
23 Sep. 2020valoarevar.var. %
BET9076.9257,360.64 %
BET-BK1720.912,850.17 %
BET-FI42267.52-253,72-0.6 %
BET-NG662.320,080.01 %
BET-XT816.623,430.42 %
ROTX0 %
FOREX
23 Sep., 14:29askminmax
EURUSD1.171671.167181.17188
GBPUSD1.273061.267491.27473
USDCHF0.919590.918690.92221
USDJPY104.954104.835105.195
EURRON4.86944.84374.8729
USDRON4.157684.147594.16305
Indici bursieri internaţionali
23 Sep., 14:29askminmax
DJI3027469.2827280.8927507.29
SP5003325.963303.083330.31
NQ10011206.4311091.9911237.44
DAX12799.2912651.4812831.42
FTSE1005966.165869.025974.93
CAC404857.504802.474871.56
ITA40
ES35
AU200
JP22523382.0923081.7023403.03
Metale
23 Sep., 14:29askminmax
GOLD1893.0501873.1201905.330
SILVER23.63923.05524.470
PLATINUM876.69849.48879.36
PALLADIUM2248.512185.122256.52
COPPER
Petrol şi derivate
23 Sep., 14:29askminmax
OIL WTI28.1827.6428.30
OIL BRENT41.8341.1042.03
NATGAS2.6152.5652.633
GASOLINE
HEATINGOIL




Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2020.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.