Cotaţii

Cursul BNR
04 Mar. 2021leivar.var. %
1 Euro4.87840.00160.03 %
1 Dolar SUA4.05030.01620.4 %
1 Franc elveţian4.3880-0.0168-0.38 %
1 Liră sterlină5.64370.00250.04 %
1 Gram de aur223.2049-0.6489-0.29 %
Indici bursieri BVB
04 Mar. 2021valoarevar.var. %
BET10340.890,460.88 %
BET-BK2017.0812,780.64 %
BET-FI47325.94344,570.73 %
BET-NG762.845,790.76 %
BET-XT925.498,160.89 %
ROTX0 %
FOREX
04 Mar., 22:20askminmax
EURUSD1.197281.196501.20658
GBPUSD1.390371.388291.40164
USDCHF0.929400.918560.92972
USDJPY107.813106.951107.897
EURRON4.88104.87044.8861
USDRON4.078894.035944.07889
Indici bursieri internaţionali
04 Mar., 22:20askminmax
DJI3030754.6530540.2131460.79
SP5003747.463722.983843.86
NQ10012384.2512310.8512798.91
DAX13974.4813898.2914096.69
FTSE1006592.556564.006669.26
CAC405778.565757.265848.80
ITA40
ES35
AU200
JP22528915.0728701.2829283.45
Metale
04 Mar., 22:20askminmax
GOLD1697.0101690.4001723.170
SILVER25.29825.03526.285
PLATINUM1128.981118.721179.85
PALLADIUM2355.902327.912381.54
COPPER
Petrol şi derivate
04 Mar., 22:20askminmax
OIL WTI63.5360.4964.81
OIL BRENT67.2664.0368.46
NATGAS2.7732.7002.835
GASOLINE
HEATINGOIL




Home
m.bursa.ro
Accesează
versiunea desktop

Copyright MetaRing © 2003-2021.
Toate drepturile rezervate.

Legea copyright-ului şi tratatele internaţionale protejează acest site. Nimic din acest site ori din site-urile afiliate nu poate fi reprodus sub nici o formă şi în nici un fel fără permisiunea în prealabil scrisă de la Grupul de Presă BURSA.